Переваги котлів довготривалого горіння Буран

Котли Буран від офіційного представника заводу на Buran.com.ua


Котли на твердому паливі Буран - офіційний сайт представника

Buran.com.ua - офіційний сайт київської філії (Торговий Дім «Термо Трейд») Дзензеліївського котлобудівельного заводу в місті Київ.

Компанія Термо Трейд вже багато років є представником котлів Буран в Києві, а також на території всієї України. В офісі нашої компанії ви зможете ознайомитися з усією лінійкою твердопаливних котлів Буран. Також ви зможете придбати будь-який котел Буран за ціною виробника з безкоштовною адресною доставкою.

Наші фахівці не тільки допоможуть правильно підібрати необхідну потужність котла, а й розкажуть, як правильно його встановити і в подальшому експлуатувати. Саме наша компанія є сервісним центром котлів Буран, який забезпечує гарантію на котли і подальше обслуговування.

Багаторічний досвід роботи з котлами Буран дав нашим фахівцям повну інформацію про те як поводиться в тривалому періоді кожен котел Буран, які плюси і мінуси тієї чи іншої обв'язки, а також як заощадити на паливі.

Компанія Термо Трейд працює з широкою дилерською мережею і таким чином є постачальником великих інтернет магазинів, роздрібних магазинів і монтажних організацій. Вся продукція Буран знаходиться у нас на складі в Києві або на самому заводі в с. Дзензелёвка, Черкаської області.

Серед нашого асортименту Ви знайдете:

  • Котли тривалого горіння Буран;
  • Котли серії Буран міні;
  • Буран Монте;
  • Котли промислового призначення Extra;
  • Печі булерьян;
  • Комплектуючі до всіх котлів Буран.