ООО "Дзензелёвский котлостроительный завод"

ООО "Дзензелёвский котлостроительный завод"

Економ комплект для монтажу котла БУРАН

Економ комплект для монтажу котла БУРАН

Економ комплект для обв'язки твердопаливного котла БУРАНУстановка і обв'язка котла Альтеп повинна здійснюватися відповідно до схеми підключення рекомендованої заводом виробником. Дана схема докладно викладена в паспорті на котел.Наші менеджери, зроблять індивідуальний підбір і розрахунок комплекту для обв'язки котла, і включать в нього тільки найнеобхідніші елементи для ефективної роботи системи опалення за вигідною ціною.Ми пропонуємо тільки перевірене роками обладнання відомих європейських вир..

7 596 грн.

Котел Буран Екстра 99 кВт

Котел Буран Екстра 99 кВт

Промисловий твердопаливний котел Буран EXTRA (Екстра), 99 кВтКотел Буран EXTRA – промисловий, сталевий котел, який відноситься до екстра-класу. Цей варіант вирішення питання теплопостачання дозволяє здійснювати опалення за допомогою спалювання деревної тріски, вугілля, дров і деревних відходів, брикетів з бурого вугілля, торфу, а також тирси.Для виробництва цього котла використовувалися новітні технології, які стали візитною карткою і гарантом високої якості продукції торгової марки Буран -..

0 грн.

Димарі з нержавіючої сталі

Димарі з нержавіючої сталі

Димарі з нержавіючої сталі - прайс листУВАГА! Для кожного покупця котла БУРАН - діє постійна знижка на димохід 25%...

17 650 грн.

Комплект для монтажу котла БУРАН

Комплект для монтажу котла БУРАН

Комплект для обв'язки твердопаливного котла БУРАНУстановка і обв'язка котла Альтеп повинна здійснюватися відповідно до схеми підключення рекомендованої заводом виробником. Дана схема докладно викладена в паспорті на котел.Наші менеджери, зроблять індивідуальний підбір і розрахунок комплекту для обв'язки котла, і включать в нього тільки найнеобхідніші елементи для ефективної роботи системи опалення за вигідною ціною.Ми пропонуємо тільки перевірене роками обладнання відомих європейських виробників..

9 652 грн.

Котел Буран Екстра 150 кВт

Котел Буран Екстра 150 кВт

Промисловий твердопаливний котел Буран EXTRA (Екстра), 150 кВтАдресна доставка по Україні - Безкоштовно!Котел Буран EXTRA – промисловий, сталевий котел, який відноситься до екстра-класу. Цей варіант вирішення питання теплопостачання дозволяє здійснювати опалення за допомогою спалювання деревної тріски, вугілля, дров і деревних відходів, брикетів з бурого вугілля, торфу, а також тирси.Для виробництва цього котла використовувалися новітні технології, які стали візитною карткою і гарантом висо..

0 грн.

Котел Буран Екстра 200 кВт

Котел Буран Екстра 200 кВт

Промисловий твердопаливний котел Буран EXTRA (Екстра), 200 кВтАдресна доставка по Україні - Безкоштовно!Котел Буран EXTRA – промисловий, сталевий котел, який відноситься до екстра-класу. Цей варіант вирішення питання теплопостачання дозволяє здійснювати опалення за допомогою спалювання деревної тріски, вугілля, дров і деревних відходів, брикетів з бурого вугілля, торфу, а також тирси.Для виробництва цього котла використовувалися новітні технології, які стали візитною карткою і гарантом висо..

0 грн.

Котел Буран Екстра 250 кВт

Котел Буран Екстра 250 кВт

Промисловий твердопаливний котел Буран EXTRA (Екстра), 250 кВтАдресна доставка по Україні - Безкоштовно!Котел Буран EXTRA – промисловий, сталевий котел, який відноситься до екстра-класу. Цей варіант вирішення питання теплопостачання дозволяє здійснювати опалення за допомогою спалювання деревної тріски, вугілля, дров і деревних відходів, брикетів з бурого вугілля, торфу, а також тирси.Для производства этого котла использовались новейшие технологии, которые стали визитной карточкой и гар..

0 грн.

Котел Буран Екстра 300 кВт

Котел Буран Екстра 300 кВт

Промисловий твердопаливний котел Буран EXTRA (Екстра), 300 кВтАдресна доставка по Україні - Безкоштовно!Котел Буран EXTRA – промисловий, сталевий котел, який відноситься до екстра-класу. Цей варіант вирішення питання теплопостачання дозволяє здійснювати опалення за допомогою спалювання деревної тріски, вугілля, дров і деревних відходів, брикетів з бурого вугілля, торфу, а також тирси.Для виробництва цього котла використовувалися новітні технології, які стали візитною карткою і гарантом висо..

0 грн.

Котел Буран Екстра 350 кВт

Котел Буран Екстра 350 кВт

Промисловий твердопаливний котел Буран EXTRA (Екстра), 350 кВтАдресна доставка по Україні - Безкоштовно!Котел Буран EXTRA – промисловий, сталевий котел, який відноситься до екстра-класу. Цей варіант вирішення питання теплопостачання дозволяє здійснювати опалення за допомогою спалювання деревної тріски, вугілля, дров і деревних відходів, брикетів з бурого вугілля, торфу, а також тирси.Для виробництва цього котла використовувалися новітні технології, які стали візитною карткою і гарантом висо..

0 грн.

Котел Буран Екстра 400 кВт

Котел Буран Екстра 400 кВт

Промисловий твердопаливний котел Буран EXTRA (Екстра), 400 кВтАдресна доставка по Україні - Безкоштовно!Котел Буран EXTRA – промисловий, сталевий котел, який відноситься до екстра-класу. Цей варіант вирішення питання теплопостачання дозволяє здійснювати опалення за допомогою спалювання деревної тріски, вугілля, дров і деревних відходів, брикетів з бурого вугілля, торфу, а також тирси.Для виробництва цього котла використовувалися новітні технології, які стали візитною карткою і гарантом висо..

0 грн.

Котел Буран Екстра 500 кВт

Котел Буран Екстра 500 кВт

Промисловий твердопаливний котел Буран EXTRA (Екстра), 500 кВтАдресна доставка по Україні - Безкоштовно!Котел Буран EXTRA – промисловий, сталевий котел, який відноситься до екстра-класу. Цей варіант вирішення питання теплопостачання дозволяє здійснювати опалення за допомогою спалювання деревної тріски, вугілля, дров і деревних відходів, брикетів з бурого вугілля, торфу, а також тирси.Для виробництва цього котла використовувалися новітні технології, які стали візитною карткою і гарантом висо..

0 грн.

Котел Буран Екстра 600 кВт

Котел Буран Екстра 600 кВт

Промисловий твердопаливний котел Буран EXTRA (Екстра), 600 кВтАдресна доставка по Україні - Безкоштовно!Котел Буран EXTRA –промисловий, сталевий котел, який відноситься до екстра-класу. Цей варіант вирішення питання теплопостачання дозволяє здійснювати опалення за допомогою спалювання деревної тріски, вугілля, дров і деревних відходів, брикетів з бурого вугілля, торфу, а також тирси.Для виробництва цього котла використовувалися новітні технології, які стали візитною карткою і гарантом висок..

0 грн.

Котел Буран Екстра 700 кВт

Котел Буран Екстра 700 кВт

Промисловий твердопаливний котел Буран EXTRA (Екстра), 700 кВтАдресна доставка по Україні - Безкоштовно!Котел Буран EXTRA – промисловий, сталевий котел, який відноситься до екстра-класу. Цей варіант вирішення питання теплопостачання дозволяє здійснювати опалення за допомогою спалювання деревної тріски, вугілля, дров і деревних відходів, брикетів з бурого вугілля, торфу, а також тирси.Для виробництва цього котла використовувалися новітні технології, які стали візитною карткою і гарантом висо..

0 грн.

Котел Буран Екстра 800 кВт

Котел Буран Екстра 800 кВт

Промисловий твердопаливний котел Буран EXTRA (Екстра), 800 кВтАдресна доставка по Україні - Безкоштовно!Котел Буран EXTRA – промисловий, сталевий котел, який відноситься до екстра-класу. Цей варіант вирішення питання теплопостачання дозволяє здійснювати опалення за допомогою спалювання деревної тріски, вугілля, дров і деревних відходів, брикетів з бурого вугілля, торфу, а також тирси.Для виробництва цього котла використовувалися новітні технології, які стали візитною карткою і гарантом висо..

0 грн.

Котел Буран міні 12П

Котел Буран міні 12П

Твердопаливний котел Буран міні 12 П - основні особливостіАдресна доставка по Україні - Безкоштовно!Переваги котлів Буран міні:Сталевий теплообмінник товщиною 4,0 мм.Коса завантажувальні дверцята.Наявність моделей з варильною поверхнею.Компактні розміри котла.Об'ємна топка.Наявність термометра для контролю температури теплоносія.Дверцята зольной камери обладнана заслінкою для регулювання подачі повітря.Котел має місце для установки механічного регулятора тяги.Технологічні виходи розташовані в за..

0 грн.

Показано з 1 по 15 із 63 (всього 5 сторінок)