Піч булерьян Буран тип 05

  • Піч булерьян Буран тип 05
  • 15 200 грн.


Доступні опції

Піч булерьян Буран тип 05

Піч Булерьян торгової марки «Буран» - це унікальний опалювальний прилад для різних типів приміщень: приватних будинком, складських і виробничих приміщень, а також теплиць. Піч типу булерьян працює на будь-якому вигляді твердого палива, крім кам'яного вугілля.

Принцип роботи

Піч-булерьян «Буран» має відмінні характеристики в порівнянні зі стандартними печами-буржуйками. Так, вона має дві камери згоряння. У першій відбувається основне згоряння палива, у другій - догоряють гази, які виділяються в процесі горіння.

Схема опалення 

Процес опалення булерьянов «Буран» здійснюється за наступною схемою: через нижні труби забезпечується подача холодного повітря, а через верхні, навпаки, виходить добре нагріте повітря в приміщення. Різниця температур вхідного і вихідного потоку вирішує питання нагнітання повітря.На яку площу розрахований булерьян «Буран»?

Купити піч булерьян «Буран» можна в п'яти типорозмірах розрахованих на площу приміщення від 100 до 1100 кубометрів. Існують такі типи булерьянов: 00, 01, 02, 03, 04 і 05.

Найменший булерьян може видавати 4,5 куб.м повітря в хвилину. Булерьян - опалювальний прилад з об'ємним дією. Це означає що він розрахований на певний обсяг приміщення в якому він монтується. Будь булерьян може прокачати через себе і прогріти весь об'єм повітря в приміщенні, на яке він розрахований, всього за 20 хвилин.

З якої сталі зроблений булерьян?

Булерьян виготовляють з товстої якісної сталі. Конструкція печі розрахована так, що б виключити прогорание. Встановивши булерьян «Буран» Ви не тільки заощадите свої гроші, але і звільніть себе майже від усіх подальших витрат по його обслуговуванню.

Піч булерьян «Буран» можна встановити в будь-якій частині Вашого будинку, а за допомогою різних повітроводів провести тепле повітря від однієї печі в різні приміщення.

Купити піч булерьян Буран тип 05 Ви можете, відвідавши наш основний склад в м.Києві на вул. Вікентія Хвойки 18/14 або замовити доставку в будь-яку точку України. Доставку котла ми зробимо за свій рахунок.

Технічні характеристики:

Найменування
Од.вим.Тип 05
Опалювальне приміщення
куб.м1100
Опалювальна площа (стелю 2,5м)
кв.м.500
Теплова потужність
кВт40
Габаритні розміри:  - ширина
мм810
                                      - довжинамм1670
                                      - висотамм1000
Вагакг240
Діаметр димоходумм180
Товщина сталімм3

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
  Добре     Погано 

Рекомендовані товари

Димарі з нержавіючої сталі

Димарі з нержавіючої сталі

Димарі з нержавіючої сталі - прайс листУВАГА! Для кожного покупця котла БУРАН - діє постійна знижка на димохід 25%.У прайсі викладеному нижче вказані роздрібні ціни, при розрахунку вартості димоходу - віднімається 25%.Якщо у Вас виникають питання щодо схеми димоходу, зверніться до наших фахівців. Вони допоможуть скласти грамотну схему і зроблять швидкий підрахунок вартості з урахуванням знижки...

100 грн.

Комплект для монтажу котла БУРАН

Комплект для монтажу котла БУРАН

Комплект для обв'язки твердопаливного котла БУРАНУстановка і обв'язка котла Альтеп повинна здійснюватися відповідно до схеми підключення рекомендованої заводом виробником. Дана схема докладно викладена в паспорті на котел.Наші менеджери, зроблять індивідуальний підбір і розрахунок комплекту для обв'язки котла, і включать в нього тільки найнеобхідніші елементи для ефективної роботи системи опалення за вигідною ціною.Ми пропонуємо тільки перевірене роками обладнання відомих європейських виробників..

4 970 грн.

Економ комплект для монтажу котла БУРАН

Економ комплект для монтажу котла БУРАН

Економ комплект для обв'язки твердопаливного котла БУРАНУстановка і обв'язка котла Альтеп повинна здійснюватися відповідно до схеми підключення рекомендованої заводом виробником. Дана схема докладно викладена в паспорті на котел.Наші менеджери, зроблять індивідуальний підбір і розрахунок комплекту для обв'язки котла, і включать в нього тільки найнеобхідніші елементи для ефективної роботи системи опалення за вигідною ціною.Ми пропонуємо тільки перевірене роками обладнання відомих європейських вир..

1 861 грн.