Котел тривалого горіння Буран New 20 кВт

  • 28 380 грн.


Доступні опції

Котел тривалого горіння Буран New 20 кВт - дров'яної за своїм типом котел на твердому паливі.

Адресна доставка по Україні - Безкоштовно!

Серед всіх котлів верхнього горіння саме котли торгової марки Буран зарекомендували себе як найбільш ефективні, надійні і не вимагають до себе уваги.

Область застосування котлів Буран - це новозбудовані котеджі і будинки, комерційні споруди, виробничі площі, державний сектор і багато іншого.

Рекомендується використовувати даний вид котів для тих приміщень, де немає можливості тримати окремий персонал для постійного обслуговування котла. Так як ці котли завантажуються один раз в 24-32 години в залежності від якості палива і можуть чиститься не частіше ніж раз на місяць.

Котли Буран 10 кВт New розраховані на площу приміщення до 200 м квадратних. При розрахунку цієї потужності необхідно враховувати утеплені з будинку, висоту стель, а також кількість води в системі опалення. Даний розрахунок вам допоможе зробити або фахівець нашої компанії, або фахівець який буде вам встановлювати котел.

Чому варто купити котел Буран 20 New:

Управління цими котлами можна проводити двома способами - механічним терморегулятором (повна енергонезалежність) і електронної автоматикою, яка включає в себе нагнітач повітря і блок управління і працює від мережі. Цей котел ідеальний в разі самопливної системи опалення. Так як він буде працювати абсолютно не вимагаючи електричних витрат.

Всі моделі котлів Буран New 2017 року з року виготовляються з наявністю дна. Це полегшує його монтаж і подальшу експлуатацію. Це дуже зручно, якщо в приміщенні котельні вже покладена плитка, або установка планується на кухні.

Гарантія котлів Буран та герметичність теплообмінника 5 років. Така тривалість гарантії буде тільки при покупці котла у офіційній точці продажу і при правильно виконаній його обв'язки. Фахівці нашої компанії розкажуть Вам про всі необхідні елементи системи обв'язки, в мінімальному, оптимальному і максимальному її виконанні.

Кожен котел Буран New містить в комплекті масивні колосники з чавуну, які дозволяють використовувати будь-який вид палива - вугілля, дрова, дров'яні брикети і інше.

Унікальна запатентована конструкція твердопаливних котлів тривалого горіння Буран відрізняється наявністю в середній завантажувальних дверцят. Саме ця дверцята забезпечує максимально компактну і зручну завантаження палива, а також легку і швидку чистку.

Котли Буран укомплектовані рухомий камерою для підігріву повітря, вона переміщається повністю вниз, і таким чином відкриває канали для очищення котла. Інші виробники котлів верхнього горіння такого не мають.

У міру того як паливо прогорає саме ця камера підігріву, з усією своєю конструкцією розподільника повітря, опускається вниз. При цьому завжди знаходиться разом максимальної температури горіння. Саме це забезпечує повне згоряння піролізного газу, який виділяється з палива при високих температурах згоряння палива. І це дає загальне ККД котла на рівні 93%. Саме ця особливість конструкції забезпечує повне згорання палива і знижує нашарування смол і іншого типу забруднень на стінках котла. Таким чином збільшується період експлуатації виробу.

Телескопічна трубка і камера для попереднього підігріву повітря виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі з додаванням титану - це дає довговічність використання цих елементов.Сама ж пальник котла вилита з чавуну, і містить в собі великий відсоток хрому, вона витримує температуру до 1200 градусів.

Важливим залишається форма виготовлення самої пальники - її сопла розташовуються під кутом 90 градусів і це дає повне спалювання будь-якого палив, навіть дуже вологого.

Теплообмінники котлів Буран виконані з 4 міліметрової котлової сталі.

Горіння одного котла на закладці становить від 24 до 32 годин при використанні дров і до 48 годин при використанні вугілля.

Технічні дані по котлу Буран New 20 кВт:

п.п. Найменування Од. вим. Буран-20 new
1 Потужність, max кВт 20
2 Паливо   Дрова, деревні відходи, пелети, брикети.
3 Коефіцієнт корисної дії % 78..93
4 Температура теплоносія (води) на виході з котла, max °C 90
5 Робочий тиск в системі опалення, не більше бар 1,5
6 Робочий об'єм топки: м³  
  - дрова   0,25
7 Одночасне завантаження палива: кг  
  - дрова   75…85
8 Тривалість горіння повного завантаження палива, max год 16-96
9 Об'єм води в котлі л 71
10 Потік води в котлі при примусової циркуляції, max м³/год 0,5
11 Різьба приєднувальних патрубків мм 48
12 Розмір патрубка димоходу мм 200
13 Температура виходячих димових газів з топки котла ºC 120...132
14 Опалювальна площа м² 150-200
15 Габаритні розміри: мм  
  - висота   1910
  - ширина   652
  - довжина   767
16 Маса (без води) кг 240
17 Розрахункова кількість циклів (при DР = 1,5 бар) років 10
18 Витрата води для гарячого водопостачання при нагріванні на + 35 ± 5 ° С л/год 420

Як виглядає конструкція котла Буран New 20 кВт:

Відео огляд котла Буран


Котел Буран New 20 кВт поставляється в наступній комплектації:

  1. Котел в повному зборі;
  2. Термометр;
  3. Керівництво з монтажу та експлуатації
  4. Чавунні колосники
  5. Упаковка котла
  6. Механічний регулятор тяги;
  7. Електронна автоматика Prond PROTON (Польща) - опція;

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
  Добре     Погано 

Рекомендовані товари

Автоматика Prond Proton (Krypton)

Автоматика Prond Proton (Krypton)

Автоматика Prond Proton (Krypton)Автоматика Prond - блок управління вентилятором наддуву повітря і циркуляційним насосом в твердопаливних котлах. Автоматика забезпечує правильну подачу повітря в камеру згоряння і включає-вимикає циркуляційний насос в установлений інтервал. Регулятор температури Prond може бути легко перенастроєний, якщо потрібні індивідуальні настройки.Переваги автоматики Prond Proton:Цифровий LCD дисплей;Функція підключення кімнатного термостата;Можливість установки мінімальної..

1 558 грн.

Нагнітальний вентилятор MplusM (M + M) WPA-120

Нагнітальний вентилятор MplusM (M + M) WPA-120

Нагнітальний вентилятор MplusM (M + M) WPA-120Вентилятори призначені для подачі повітря в топку твердопаливного котла, також можуть використовувати для вентиляції приміщень і обладнання. Він працює при температурі від 0 до 40 С.Конструктивно вентилятор складається з двох частин: алюмінієвий корпус і двигун. Заслінка виготовлена з алюмінієвого сплаву і кріпиться до двигуна.Переваги вентилятора WPA-120:Алюмінієвий корпус;Наявність шторки, яка закриває підсмоктування повітря при відключенні вентиля..

1 142 грн.

Димарі з нержавіючої сталі

Димарі з нержавіючої сталі

Димарі з нержавіючої сталі - прайс листУВАГА! Для кожного покупця котла БУРАН - діє постійна знижка на димохід 25%.У прайсі викладеному нижче вказані роздрібні ціни, при розрахунку вартості димоходу - віднімається 25%.Якщо у Вас виникають питання щодо схеми димоходу, зверніться до наших фахівців. Вони допоможуть скласти грамотну схему і зроблять швидкий підрахунок вартості з урахуванням знижки...

100 грн.

Чавунний розподільник повітря (пальник) до котлів Буран

Чавунний розподільник повітря (пальник) до котлів Буран

Розподільник повітря Буран - чавуннийРозподільник повітря чавунний (пальник). Використовується для розподілу повітря, який подається в котел за допомогою турбіни або механічним способом.Дуже сильна зносостійкість...

2 200 грн.

Комплект для монтажу котла БУРАН

Комплект для монтажу котла БУРАН

Комплект для обв'язки твердопаливного котла БУРАНУстановка і обв'язка котла Альтеп повинна здійснюватися відповідно до схеми підключення рекомендованої заводом виробником. Дана схема докладно викладена в паспорті на котел.Наші менеджери, зроблять індивідуальний підбір і розрахунок комплекту для обв'язки котла, і включать в нього тільки найнеобхідніші елементи для ефективної роботи системи опалення за вигідною ціною.Ми пропонуємо тільки перевірене роками обладнання відомих європейських виробників..

4 970 грн.

Економ комплект для монтажу котла БУРАН

Економ комплект для монтажу котла БУРАН

Економ комплект для обв'язки твердопаливного котла БУРАНУстановка і обв'язка котла Альтеп повинна здійснюватися відповідно до схеми підключення рекомендованої заводом виробником. Дана схема докладно викладена в паспорті на котел.Наші менеджери, зроблять індивідуальний підбір і розрахунок комплекту для обв'язки котла, і включать в нього тільки найнеобхідніші елементи для ефективної роботи системи опалення за вигідною ціною.Ми пропонуємо тільки перевірене роками обладнання відомих європейських вир..

1 861 грн.