Котел Буран Екстра 1000 кВт

  • 420 000 грн.


Доступні опції

Промисловий твердопаливний котел Буран EXTRA (Екстра),1000 кВт

Адресна доставка по Україні - Безкоштовно!

Котел Буран EXTRA – промисловий, сталевий котел, який відноситься до екстра-класу. Цей варіант вирішення питання теплопостачання дозволяє здійснювати опалення за допомогою спалювання деревної тріски, вугілля, дров і деревних відходів, брикетів з бурого вугілля, торфу, а також тирси.

Для виробництва цього котла використовувалися новітні технології, які стали візитною карткою і гарантом високої якості продукції торгової марки Буран - плазмова різка, порошкове фарбування і т.д.

Основні переваги котлів серії Буран EXTRA:

  • підвищений коефіцієнт корисної дії (ККД) - 87%;
  • збільшений розмір завантажувальної камери;
  • використання в конструкції безшовної суцільнотягненої труби зі спеціальної сталі;
  • використання будь-якого виду палива з вологістю до 70%;
  • можливість установки нагнетательной турбіни з турбулізаторами в канал видалення диму.

Котел Буран EXTRA 1000 кВт може бути додатково укомплектований механізмом подачі палива, для цього на бічних стінках котла є спеціальні отвори. Завдяки такій автоматизації, а також застосування сучасних рішень і технологій спалювання палива, системи опалення на базі котлів Буран-EXTRA здатні обмежити використання людських ресурсів в процесі теплогенерації і теплопостачання. У зв'язку з цим котли серії Буран-EXTRA по своїй автоматизації можуть виступити хорошою альтернативою газовим котлам.

Пристрій і принцип роботи котла Буран Extra:

Котел складається з таких основних елементів:

  • система трубна;
  • теплоізоляція і обшивка;
  • топка. 

Система трубна. Система трубна являє собою зварену конструкцію, що складається з каркаса топки і теплообмінника. Теплообмінник складається з водяної сорочки в якій знаходяться трубні решітки з димогарних труб. Підведення води до котла проводиться через патрубок в найгарячішу зону котла, тим самим, віддаляючи точку утворення конденсату. Гаряча вода відводиться в систему через відвідний патрубок з верхньої точки теплообмінника. У верхній частині водяної сорочки розміщено патрубки запобіжних клапанів. У нижній частині водячи ної сорочки розміщено патрубок зливу води. Система трубна зібрана на загальній рамі. 

Теплоізоляція виконана з мінеральної вати або інших теплоізоляційних матеріалів. Для кріплення теплоізоляції, а також листів декоративної обшивки, котел має зварений каркас, виготовлений з квадратної труби. Зовнішня декоративна обшивка, виготовляється з тонколистової сталі (або оцинкованої сталі), захищає теплоізоляцію від пошкоджень і надає котлу естетичний вигляд. Двері топки, двері зольника і двері теплообмінника теплоізольовані. 

Топка складається з колосникових грат і обкладена шамотною цеглою, який виступає термоизолятором. Бічна сторона камери згоряння котла обладнана отвором для монтажу механізму подачі палива.


Принцип роботи котла Буран Екстра.

У процесі горіння палива в камері згоряння котла виділяються димові гази високої температури. Ці гази проходять через труби в каркасі топки і виходять через димогарниє труби. В результаті гази віддають частину свого тепла і охолоджуються, а вода нагрівається. Первинне повітря нагнітається нижньої нагнетательной турбіною під колосникові грати. Вторинне повітря для оптимізації процесу спалювання палива нагнітається верхньої турбіною через спеціальний канал безпосередньо в зону горіння. Димові гази, повністю передавши свою температуру на теплообмінник, проходять крізь патрубок димоходу, потрапляючи, безпосередньо в димохід і видаляються з нього в атмосферу. Для безпечної роботи котла, патрубок димоходу обладнується вибуховими клапанами. Для забезпечення повного і рівномірного спалювання палива, необхідно уважно і постійно стежити за процесом горіння, кількістю палива, тягою. Котел комплектується термометром для контролю температури води в котлі. Градусник встановлюється в спеціальний патрубок. Для вимірювання тиску передбачено патрубки для приєднання манометрів. Вхідні патрубки первинного і вторинного повітря укомплектовані нагнітальними вентиляторами. Управління вентиляторами здійснюється за допомогою електронного регулятора температури. На вихідному патрубку гарячої води встановлюється датчик аварійної сигналізації перевищення встановленої максимальної температури.

Модельний ряд котлів Буран-EXTRA проводиться згідно ДСТУ IEC 60335-1: 2004 і сертифікований на території України (сертифікат відповідності UA.TR.012.C.0160-16).

Опалювальні котли для промислових приміщень Буран EXTRA 1000 кВт популярні в колах споживачів і монтажників. Встановивши такий котел, користувач з першого дня експлуатації почне економити грошові кошти, враховуючи високі тарифи на рідке паливо і нинішню ситуацію з постійним збільшенням вартості комунальних платежів.

Назва основних параметрівЕд.Значення параметрів
ПотужністькВтБуран EXTRA - 1000
Граничні відхилення теплопроизводительности%±10
Робочий тиск води в котлі, не більшемПа0,6
Температура води на виході з котла, не більше°C95
Температура води на вході в котел, не менше°C60
ККД при роботі на деревині, не менше%82
Діапазон регулювання теплопродуктивності%60÷100
Температура вихідних димових газів, не менше°C160
Зміст оксидів вуглецю в сухих газах, не більше:мг/м³ 
- на деревині2000
- на вугіллі1100
Зміст оксидів азоту в сухих вихідних газах, що не більшемг/м³750
Час розпалу, не більшеч1,5
Паливо Деревина, дерев'яні відходи, тирсові і дров'яні брикети, кам'яне вугілля
Об'єм водим³2,8
Витрата води через котел при розрахунковому перепаді температур 25 ° С, не меншем³/ч34,4
Розміри вихідного димового патрубкамм370х950
Розрахункові витрати палива, не більшекг/ч 
- деревина і її відходи333
- тирсові і дров'яні брикети244
- кам'яне вугілля188
Час спрацювання захисних пристроїв, не більшесек3
Габаритні розміри котлів, не більшемм 
-довжина3285
-ширина1560
-висота2785
Маса котла, не більшекг5500
Вид струму - змінний, напругаВ380
Споживана потужність, не більшекВт2,1

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
  Добре     Погано 

Рекомендовані товари

Димарі з нержавіючої сталі

Димарі з нержавіючої сталі

Димарі з нержавіючої сталі - прайс листУВАГА! Для кожного покупця котла БУРАН - діє постійна знижка на димохід 25%...

9 650 грн.

Комплект для монтажу котла БУРАН

Комплект для монтажу котла БУРАН

Комплект для обв'язки твердопаливного котла БУРАНУстановка і обв'язка котла Альтеп повинна здійснюватися відповідно до схеми підключення рекомендованої заводом виробником. Дана схема докладно викладена в паспорті на котел.Наші менеджери, зроблять індивідуальний підбір і розрахунок комплекту для обв'язки котла, і включать в нього тільки найнеобхідніші елементи для ефективної роботи системи опалення за вигідною ціною.Ми пропонуємо тільки перевірене роками обладнання відомих європейських виробників..

5 652 грн.

Економ комплект для монтажу котла БУРАН

Економ комплект для монтажу котла БУРАН

Економ комплект для обв'язки твердопаливного котла БУРАНУстановка і обв'язка котла Альтеп повинна здійснюватися відповідно до схеми підключення рекомендованої заводом виробником. Дана схема докладно викладена в паспорті на котел.Наші менеджери, зроблять індивідуальний підбір і розрахунок комплекту для обв'язки котла, і включать в нього тільки найнеобхідніші елементи для ефективної роботи системи опалення за вигідною ціною.Ми пропонуємо тільки перевірене роками обладнання відомих європейських вир..

3 861 грн.